SPECJALIŚCI KARDIOLODZY

Lek. Izabella Skorupa
Dr n. med. Jolanta Maj
Lek. Radomir Perdek
Lek. Anna Sommer
Lek. Marek Wojnacki

Kardiologia

Poradnia dysponuje bardzo nowoczesnym i zaawansowanym technologicznie sprzętem diagnostycznym w postaci aparatu USG dedykowanego kardiologii -Vivid S6 firmy General Electric z głowica matrycową do wykonywania badań echokardiograficznych i przepływów naczyniowych m.in. z funkcjami dopplera, dopplera tkankowego, dopplera duplex i innymi niezbędnymi do precyzyjnej diagnostyki układu krążenia.

W poradni kardiologicznej lekarze specjaliści udzielają pacjentom kompleksowych porad w zakresie chorób serca i układu krążenia w tym choroby niedokrwiennej serca, nadciśnienia tętniczego , zaburzeń rytmu, kardiomiopatii, wad serca i innych oraz wykonują badania diagnostyczne takie jak : holter EKG w zaburzeniach rytmu serca, holter ciśnieniowy – w nadciśnieniu tętniczym, czy elektrokardiograficzne próby wysiłkowe w diagnostyce choroby niedokrwiennej serca sprzętem wiodącej w tym zakresie firmy Oxford.

Profesjonalny zespół lekarzy i doskonałe narzędzia diagnostyczne umożliwiają pełną diagnostykę pozaszpitalną układu sercowo – naczyniowego.

W poradni udzielane są usługi prywatnie, w ramach umów z ubezpieczycielami i sieciami medycznymi, jak również w ramach NFZ