Centrum Medyczne Promed w Jeleniej Górze

Centrum Medyczne Promed w Jeleniej Górze rozpoczęło działalność leczniczą w 2000 r. i od przeszło 20 lat świadczy ponad 20 tysiącom pacjentów kompleksowe usługi medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej. Ponadto zaufało nam kolejnych kilkadziesiąt tysięcy osób, którym pomagamy w zakresie diagnostyki i ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. Jesteśmy zaszczyceni, że powierzacie Państwo nam swoje zdrowie. Staramy się stworzyć optymalne warunki do diagnostyki i leczenia począwszy od przyjaznej lokalizacji w nowoczesnym, klimatyzowanym obiekcie o wysokim standardzie, poprzez wdrożone rozwiązania organizacyjne oparte na zaawansowanych rozwiązaniach informatycznych, sympatyczną atmosferę aż po szeroki zakres profesjonalnych usług medycznych.

Doświadczenie i profesjonalizm

Konsultacji medycznych udzielają u nas wysokiej klasy specjaliści różnych dziedzin medycyny wykształceni w renomowanych uniwersytetach , odbywający staże w klinikach zarówno w kraju, jak i za granicą, posiadający doświadczenie, dorobek naukowy, często legitymujący się tytułami naukowymi. Pomagamy naszym pacjentom kierując się zasadami EBM /Evidence-based medicine/, które są zbiorem najlepszych, wiarygodnych, aktualnych danych pozwalających precyzyjnie i dokładnie wykorzystać dostępne dowody naukowe w codziennej praktyce klinicznej, w opiece nad konkretnym pacjentem, w rozwiązaniu indywidualnych problemów klinicznych.

Nasza misja:

Naszą misją jest zapewnienie kompleksowej opieki medycznej najwyższej jakości, łączącej nowoczesne technologie i najlepsze praktyki medyczne. Dążymy do doskonałości w obszarze opieki zdrowotnej, aby poprawić życie pacjentów i wspierać ich zdrowie na każdym etapie. Pragniemy być wiodącym centrum medycznym, dostarczającym innowacyjne rozwiązania, kompleksowe diagnostyki i skuteczne terapie.

Nasze wizja:

Naszą wizją jest tworzenie nowoczesnego centrum medycznego, które jest synonimem doskonałości i zaufania w dziedzinie opieki zdrowotnej. Pragniemy być wiodącym centrum medycznym w regionie. Dążymy do tego, aby być liderem w zakresie innowacyjnych rozwiązań medycznych, doskonaląc nasze usługi i zapewniając pacjentom kompleksową, personalizowaną opiekę. Chcemy być miejscem, do którego pacjenci z całego regionu będą przybywać z pełnym zaufaniem i pewnością, że ich zdrowie jest w najlepszych rękach.

Nasze wartości:

Doskonałość medyczna: Stawiamy na wysoką jakość usług medycznych, opartą na najnowszych badaniach, najlepszych praktykach i doświadczeniu naszych specjalistów. Dążymy do ciągłego doskonalenia naszych umiejętności i poszerzamy wiedzę, aby zapewnić pacjentom najtrafniejsze diagnozy i uzyskać najlepsze możliwe rezultaty wdrażanych terapii.

Empatia i szacunek:W centrum naszej działalności stawiamy pacjentów. Dążymy do zapewnienia opieki opartej na zrozumieniu i szacunku dla indywidualnych potrzeb i poszanowaniu godności każdego pacjenta. Dążymy do stworzenia przyjaznego i wspierającego środowiska, w którym pacjenci czują się komfortowo i bezpiecznie. Z empatią rozwiązujemy problemy naszych pacjentów.

Innowacja i technologia:Wykorzystujemy najnowsze technologie medyczne, aby zapewnić naszym pacjentom najwyższy poziom diagnostyki, terapii i opieki. Stale monitorujemy postęp naukowy i technologiczny, aby wprowadzać innowacyjne rozwiązania i podnosić standardy opieki medycznej.

Zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów:Naszym największym aktywem są nasi specjaliści medyczni.. Stawiamy na rozwój zawodowy i umiejętności naszych pracowników, zapewniając im dostęp do szkoleń i możliwości doskonalenia. Jesteśmy zespołem, który współpracuje, kooperuje i dzieli się wiedzą, aby zapewnić pacjentom kompleksową i skuteczną opiekę.

Etyka i uczciwość:Wszystkie nasze działania opieramy na wartościach etycznych i uczciwości. Zachowujemy pełną poufność informacji o pacjencie i postępujemy zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi. Dążymy do budowania trwałych relacji opartych na zaufaniu i uczciwości z naszymi pacjentami, partnerami i społecznością lokalną.

Nasze Nowoczesne Centrum Medyczne Promed jest miejscem, gdzie pacjenci mogą liczyć na kompleksową, innowacyjną i wysokiej jakości opiekę zdrowotną. Dążymy do tego, aby zapewnić pacjentom najlepsze rezultaty, poprawić ich jakość życia i wspierać ich zdrowie na każdym etapie.

Centrum Medyczne Promed zapewnia w pełni zinformatyzowaną obsługę swoich pacjentów, począwszy od rejestracji, przez gabinet lekarski, kończąc na elektronicznej dokumentacji medycznej i e-usługach. Przychodnia wyposażona jest w najwyższej klasy sprzęt medyczny. Dysponujemy m.in. nowoczesnym cyfrowym aparatem Rtg marki Samsung, 7 aparatami USG dedykowanymi różnym dziedzinom medycyny topowej marki General Electric, Videodermatoskopem Photo Finder pozwalającym na diagnostykę zmian skórnych, w tym czerniaka złośliwego z wykorzystaniem algorytmów sztucznej inteligencji. Posiadamy bogato wyposażone gabinety kardiologiczne, laryngologiczne, okulistyczne- wraz z laserami i tomografem siatkówki, ginekologiczne, chirurgiczne, chirurgii naczyniowej, ortopedyczne badań psychotechnicznych oraz nowoczesną pracownię endoskopową /gastro- i kolonoskopia/.

Codzienną opiekę nad pacjentami pełni znakomity zespół lekarzy opieki podstawowej oraz zespól specjalistów rozmaitych dziedzin wraz z wykwalifikowanym personelem pielęgniarskim. Profesjonalizm i medycyna – to motto towarzyszące pracownikom Centrum Medycznego Promed w ich codziennej walce o zdrowie i życie każdego pacjenta. Wszystkie świadczone usługi medyczne realizowane są w sposób sprawny, profesjonalny i ukierunkowany na zaspokojenie oczekiwań pacjentów. Wysoką jakość świadczeń udzielanych w Centrum Medycznym Promed potwierdza uzyskany certyfikat jakości EN ISO 9001.

Usługi medyczne w Centrum Medycznym Promed realizowane są zarówno w ramach umowy z NFZ, w ramach umów z firmami ubezpieczeniowymi oraz w ramach prywatnych abonamentów medycznych, jak również w pełni komercyjnie.

Najwyższej klasy sprzęt medyczny

Pracownie diagnostyczne w Centrum Medycznym Promed wyposażone są w profesjonalny, najwyższej klasy sprzęt medyczny. Pracownia RTG wykonuje badania na nowym, cyfrowym oraz nisko dawkowym aparacie rentgenowskim Samsung XGEO GF50. Centrum ultrasonografii oferuje przeprowadzanie badań USG na trzech najnowocześniejszych aparatach firmy GE, które dedykowane są w szczególności wysokospecjalistycznym badaniom kardiologicznym, badaniom przepływów naczyniowych i badaniom tkanek miękkich. Poradnia urologiczna oraz poradnia ginekologiczna posiadają sprzęt ultrasonograficzny marki Voluson, który jest światowym liderem w zakresie badań urologicznych i ginekologicznych, w tym badań ciąży.