LEKARZ CHORÓB WEWNĘTRZNYCH, SPECJALISTA MEDYCYNY PRACY

Lek. Grażyna Sobańska

PSYCHOLOG, SPECJALISTA DIAGNOZY PSYCHOLOGICZNEJ

Mgr Anna Figiel

PSYCHOLOG

Mgr Przemysław Newecki

Badania psychologiczne

Badania psychologiczne przeprowadzamy w celu orzeczenia istnienia lub braku przeciwwskazań psychologicznych do kierowania pojazdem. Badania wykonywane są przez uprawnionego do orzekania psychologa.

Wykonujemy pełen zakres badań psychologicznych:

  • Kierowców (okresowe, kwalifikacyjne, profilaktyczne)
  • Kierowców ze skierowaniem (za punkty, alkohol, wypadek z rannym lub zabitym)
  • Instruktorów i egzaminatorów prawa jazdy
  • Operatorów wózków widłowych, koparek i innego sprzętu.

Medycyna pracy

Nasza poradnia medycyny pracy zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób związanych ze środowiskiem zawodowym. wykonuje badania laboratoryjne i diagnostyczne w zakresie badań profilaktycznych wstępnych, okresowych, kontrolnych i sanitarnych dla różnych grup zawodowych. Zakres badań i konsultacji specjalistycznych jest zależny od informacji o stanowisku pracy, narażeń i zagrożeń zawodowych związanych ze stanowiskiem pracy zamieszczonych przez pracodawcę na skierowaniu na badanie oraz zaleceń lekarza medycyny pracy zgodnych ze stosownymi przepisami prawa.

Lekarz medycyny pracy orzeka również o zdolności do podjęcia pracy po 30-dniowym okresie przebywania na zwolnieniu lekarskim.

Uwaga! Wykonujemy badania kierowców wszystkich kategorii, również korzystających zawodowo z samochodów służbowych.

Do lekarza medycyny pracy na badania wstępne i okresowe należy zgłosić się ze skierowaniem od pracodawcy. Pracownicy naszej recepcji ustalą dogodny termin wizyty dla pracownika oraz umówią na badania, które pracownik powinien wykonać przed wydaniem orzeczenia lekarza medycyny pracy.
Zapraszamy pracodawców do podpisania z nami umowy na badania medycyny pracy dla waszych pracowników. Postaramy się bardzo , żebyście byli zadowoleni z naszych usług.