Dane kontaktowe

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ „PROMED” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ul. Ludomira Różyckiego 6, 58-506 Jelenia Góra
Numer KRS: 0000127286

NIP: 6112369825
REGON: 230914124

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w Promedzie jest

Paweł Domagała

e-mail: rodo@jamano.pl

Centrum Medyczne PROMED

Centrum Medyczne Promed funkcjonuje w Jeleniej Górze od 2000r. Świadczymy kompleksowe usługi medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej / medycyny rodzinnej dla około 20 tysięcy pacjentów oraz oferujemy szeroki zakres usług w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej i rehabilitacji leczniczej. Przychodnia znajduje się w nowym obiekcie, w nowoczesnych, dostosowanych dla potrzeb niepełnosprawnych obszernych, klimatyzowanych, o wysokim standadzie wnętrzach. Obsługa chorych jest w pełni zinformatyzowana, począwszy od recepcji po obsługę w gabinecie na elektronicznej dokumentacji medycznej kończąc.

Przychodnia wyposażona jest w świetny, najwyższej klasy sprzęt medyczny. W pracowni rentgenowskiej wykonywane są zdjęcia Rtg na nowym, całkowicie cyfrowym i nisko dawkowym aparacie rentgenowskim Samsung XGEO GF50. Nasze centrum ultrasonografii dysponuje trzema najnowocześniejszymi aparatami USG amerykańskiej firmy GENERAL ELCTRIC: GE Vivid S6 dedykowany głownie badaniom kardiologicznym , GE Logiq S7 Expert- do badań przepływów naczyniowych, tkanek miękkich oraz Voluson P8- do badań urologicznych, ginekologicznych, w tym badań ciąży 3D/4D. Posiadanie takiego sprzętu czyni nas najbardziej specjalistyczną placówką w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej w całym regionie.

Przychodnia posiada 2 filie, w których obsługa pacjentów zintegrowana jest informatycznie z budynkiem głównym, dzięki czemu dokumenty pacjenta powstające w każdej z jednostek dostępne są w każdym miejscu udzielania świadczeń, a chory może zgłosić się do placówki usytuowanej najbliżej jego domu.
Nasze świadczenia realizowane są w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, w ramach umów z firmami ubezpieczeniowymi, w ramach abonamentów medycznych jak i prywatnie.

Codzienną opiekę nad naszymi pacjentami w zdrowiu i chorobie pełni znakomity zespół lekarzy opieki podstawowej oraz specjalistycznej wraz z wykwalifikowanym personelem pielęgniarskim. Naszy motto to „profesjonalizm i medycyna” i tymi słowami kierują się pracownicy przychodni w wykonywaniu codziennych zajęć. Nasza misja to po pomoc człowiekowi, w zdrowiu i w chorobie.

Wszystkie oferowane usługi medyczne realizowane są w sposób sprawny, profesjonalny i ukierunkowany na zaspokojenie oczekiwań pacjentów. Centrum Medyczne Promed legitymuje się certyfikatem jakości EN ISO 9001:2008 uzyskanym w 2010 roku, który jest międzynarodową normą dotyczącą systemu zarządzania jakością. Posiadanie tego certyfikatu jest dowodem potwierdzającym wysoką jakość świadczonych usług w przychodni co zgodne jest z oczekiwaniami pacjentów w tym zakresie. Ponadto poszczycić się może przyznanym certyfikatem „Przyjazna Przychodnia”, który jest wyróżnieniem dla najlepszych polskich przychodni.