Poradnia pulmonologiczna oferowana w Centrum Medycznym Promed to specjalistyczna usługa medyczna, która zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób układu oddechowego. W poradni przyjmują doświadczeni lekarze pulmonolodzy, którzy oferują kompleksową opiekę medyczną dla pacjentów z różnymi schorzeniami płuc, takimi jak: astma, przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP), choroba płuc związana z paleniem tytoniu, choroby układu oddechowego związane z alergią oraz zakażenia dróg oddechowych.

W ramach usługi poradni pulmonologicznej w Promed pacjenci mają dostęp do specjalistycznych badań diagnostycznych, w tym spirometrii, tlenometrii oraz testów skórnych na alergeny. Lekarze pulmonolodzy wykonują również badania obrazowe, takie jak tomografia komputerowa klatki piersiowej oraz rentgen płuc, aby zdiagnozować schorzenia płuc i ustalić optymalny plan leczenia.

W poradni pulmonologicznej w Promed zależy nam na indywidualnym podejściu do każdego pacjenta i zapewnieniu mu opieki na najwyższym poziomie. Nasi lekarze dbają o to, aby pacjenci byli dobrze poinformowani na temat swojego stanu zdrowia oraz optymalnych sposobów leczenia. Staramy się także zminimalizować czas oczekiwania na wizytę oraz na wyniki badań, aby nasi pacjenci mogli jak najszybciej rozpocząć leczenie i powrócić do zdrowia.